HAKKIMIZDA

KURULUŞ

2019 yılında, e-ticaret alt yapımızı sağlamayı müteakip 2020 yılında mikro e-ihracat ve yurt içi e-ticaret kapsamında temellerimizi atarak merkez ofisimizi İzmir’de HB BAZAAR ünvanıyla kurduk. Kadın İç Giyim,Kadın Giyim, Plaj Giyim kapsamında başlamış olduğumuz e-ticaret platformumuzda, ürün stoklarını kısa sürede bütünlemek ve sizleri mağdur etmemek  için İstanbul’da depomuzdan ürün sevkiyatını yapmaktayız.

HBKADIN olarak tüm Türkiye Coğrafyasını kapsayacak şekilde herkese hizmet vermekteyiz. Kadın ürünleri sunmuş olsak da müşteri portföyümüz sadece kadınlardan oluşmamaktadır. Biz biliyoruz ki her başarılı erkeğin arkasında mutlak suretle bir KADIN vardır. Dolayısıyla kadınlarımıza verilecek hediyeleri de erkeklerimiz adına burada sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Güvenilir bir marka ve herkesin “acaba” demeden güvendiği bir firma olmak. 

MİSYONUMUZ

Müşteri potansiyelimizi artırmak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; satana kadar değil her daim müşterilerimize destek sunmak; Anayasa’ya bağlı olarak tüm kanun ve yönetmeliklere uymak; İnsanların manevi değerlerine saygı göstermek…

ÜRÜNLERİMİZ

Kadın Giyim üzerine, Plaj Giyim (Bikini,Mayo ve Aksesuarlar); İç Giyim (Sütyen, Külot, Atlet/Body); Gecelik, Babydoll ve Pijama; Çorap ve Jartiyer takımları ve Size özel iç giyim ürünleri.

Bu konuda özellikle site oluşturmak istedik. Her kadının içinde ki özgürlük sesine cevap verelim ve mağazadan utanarak sıkılarak alamadığı ürünleri biz sunalım istedik.